Kendamil

Webová stránka značky: Kendamil

Kendal Nutricare je bristká farmaceutická výzkumná společnost, která se specializuje na výrobu produktů na světové úrovni. Vyrábí širokou škálu produktů od výživy pro kojence, dětské kaše až po výživové doplňky pro dospělé. Specializuje se také na výrobu doplňků bez alergenů, laktózy, lepku až po kompletní jídla.
Produkty Kendamil a Kendalife jsou vyráběny ve Velké Británii v oblasti národního parku Lake District, který je znám svou panenskou přírodou a nekonečnými jezery. Uprostřed této přírody žijí na pastvinách krávy, které produkují to nejlepší plnotučné mléko, které dodává našim produktům tak nezaměnitelnou chuť, potřebné vitamíny a manirály.

logo-kendamil


Společnost Kendal Nutricare, která produkuje mléko Kendamil, je rodinou společností zaměstnávající nejlepší odborníky v oblasti kojenecké výživy, kteří mají zkušenosti s výrobou kojenecké výživý více než 50 let.

 

1 položek celkem
kendamil pocatecni kojenecke mleko 1 400 g 5056000501936
Kendamil kojenecké mléko 1 - 400 g
Skladem
393

Minimální trvanlivost do: 06.11.2020. Počáteční mléčná kojenecká výživa pro kojence od narození do 6. měsíce věku, nemohou-li být kojeni. Je...

 
119 Kč / ks
Detail

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem