Nutrilon 2 Profutura pokračovací kojenecké mléko 800 g

489 Kč –33 %
nutrilon 2 profutura pokracovaci kojenecke mleko 800 g 4008976529811 4
489 Kč –33 % 329 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Minimální trvanlivost do: 11.09.2021

Pokračovací kojenecké mléko Nutrilon® 2 Profutura® od uk. 6. měsíce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POKLAD MEZI KOJENECKÝMI MLÉKY

Objevte naši nejpokročilejší patentovanou recepturu pokračovacích kojeneckých mlék Nutrilon® 2 Profutura® s nejvyšším množstvím HMOs - oligosacharidů přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce. Oligosacharidy mateřského mléka (HMOs) jsou třetí nejvýznamnější složkou mateřského mléka. Nutrilon® 2 Profutura®nabízí zcela originální obal a také nejmodernější a zcela unikátní intuitivní design vytvořený ve spolupráci s rodiči. Praktické balení 800 g nabízí novou odměrku pro snazší manipulaci, bezpečné oboustranné uložení, eliminuje tak nežádoucí kontakt s obsahem. Nový systém otevírání zajišťuje jednodušší a hygienickou manipulaci s obsahem a zaručuje snadné opětovné zavření obalu. Díky dvěma zlatým pečetím a vnitřní fólii je zaručena snadná kontrola originálního neporušeného obalu.


Nutrilon® 2 Profutura® pokračovací mléko od uk. 6. měsíce obsahuje:

 • Naši patentovanou směs PREBIOTIK GOS/FOS a mléčného tuku
 • Náš speciální poměr DHA:AA
 • ALA* přispívající k rozvoji mozku a nervové soustavy
 • Důležité vitamíny C & D* přispívající ke správné funkci imunitního systému
 • Naše nejvyšší množství HMOs** (oligosacharidů mateřského mléka): 2'fukosyllaktóza (2'FL) a 3'galaktosyllaktóza (3'GL), 3'GL přináší náš unikátní proces výroby

  * dle požadavků legislativy všechna pokračovací mléka obsahují vitaminy B2, C, D a ALA
  ** o 30 % více než v pokračovacím mléku Nutrilon® 2

  Naše praktické a inovativní balení
  1. Zabezpečené
  Rozlepte ochranné pečetě a otevřete zatažením naráz za obě křídla vnitřní fólie.
  2. Hygienické
  Snadné zarovnání a praktický držák odměrky.
  3. Uzavíratelné
  S pojistkou na víčku pro udržení čerstvosti.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Odhalte spolu se svým malým pokladem to nejcennější, co pro Vás naše portfolio přináší - NAŠI NEJPOKROČILEJŠÍ PATENTOVANOU RECEPTURU pokračovacích kojeneckých mlék Nutrilon® Profutura®, speciálně vyvinutou pro podporu imunitního systému* a zdravého vývoje***. Věříme, že každé děťátko si zaslouží jen to nejlepší, a proto Vám s radostí představujeme tento poklad mezi kojeneckými mléky, který v sobě ukrývá nové jedinečné patentované složení obsahující naše NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ HMOs** - oligosacharidů přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce. Oligosacharidy mateřského mléka (HMOs) jsou třetí nejvýznamnější složkou mateřského mléka. Dále obsahuje patentovanou směs prebiotických oligosacharidů GOS/FOS a mléčného tuku. Také obsahuje LCP mastné kyseliny omega – 3 kyselinu dokosahexaenovou (DHA) a kyselinu alfa-linolenovou (ALA), která podporuje rozvoj mozku a nervové soustavy***, také vitamíny C a D*, které přispívají ke správné funkci imunitního systému, a vitamín B2, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.
Na základě nejnovějších poznatků z oblasti výživy dětí v raném věku a 40letého výzkumu inspirovaného mateřským mlékem představuje náš tým, čítající více než 500 vědců a odborníků, NAŠI NEJPOKROČILEJŠÍ PATENTOVANOU RECEPTURU mléčné výživy.

Nutrilon® 2 Profutura® je pokračovací mléko speciálně vyvinuté PRO PODPORU IMUNITNÍHO SYSTÉMU* vašeho miminka.

Nutrilon® 2 Profutura® pokračovací mléko od uk. 6. měsíce obsahuje:
Naši patentovanou směs PREBIOTIK GOS/FOS a mléčného tuku
Náš speciální poměr DHA:AA
ALA* přispívající k rozvoji mozku a nervové soustavy
Důležité vitamíny C & D* přispívající ke správné funkci imunitního systému
Vitamín B2 přispívající k normálnímu energetickému metabolismu
Naše nejvyšší množství HMOs** (oligosacharidů mateřského mléka): 2'fukosyllaktóza (2'FL) a 3'galaktosyllaktóza (3'GL), 2´FL a 3´GL nepochází z mateřského mléka, 3'GL přináší náš unikátní proces výroby

* dle požadavků legislativy všechna pokračovací mléka obsahují vitaminy B2, C, D, ALA a DHA
** o 30 % více než v pokračovacím mléku Nutrilon® 2

Proč si vybrat právě pokračovací kojenecké mléko Nutrilon Profutura?
Mezi základní benefity mlék Nutrilon Profutura patří:
- Imunita - *Pokračovací mléka Nutrilon Profutura obsahují vitamíny C a D, které přispívají ke správné funkci imunitního systému.
- naše NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ HMOs** - Obsahuje 3´GL pocházející z našeho unikátního procesu společně s 2´FL, což jsou oligosacharidy mateřského mléka přirozeně se vyskytující v mateřském mléce.
- Směs PREBIOTIK GOS/FOS - Pokračovací mléka Nutrilon Profutura obsahují klinicky testovanou směs PREBIOTIK GOS/FOS inspirovanou mateřským mlékem.
- Mozek - ***Pokračovací mléka Nutrilon Profutura obsahují omega 3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou, která podporuje rozvoj mozku a nervové soustavy.
- Růst kostí - ***Pokračovací mléka Nutrilon Profutura jsou významným zdrojem vitamínu D, který je důležitý pro správný růst a vývoj kostí u dětí.
- Vitamín B2, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.
Dle požadavků legislativy všechna pokračovací mléka obsahují vitamíny B2, C a D a kyselinu alfa-linolenovou (ALA), kyselinu dokosahexaenovou (DHA).

B2 přispívající k normálnímu energetickému metabolismu, vitamíny C a D přispívající k normální funkci imunitního systému, ALA podporující rozvoj mozku a nervové soustavy

patentovaná směs prebiotik GOS/FOS s mléčným tukem, vitamíny B2, C, D; LCP (omega 3: DHA & ALA), HMOs (2´FL, 3´GL)

 

Jedinečné složení s naším nejvyšším množstvím HMOs**. Inspirováno mateřským mlékem.
Již 40 let jsme experty ve výzkumu mateřského mléka. Nutrilon Profutura pokračovací kojenecké mléko má naši novou nejpokročilejší patentovanou recepturu.

** o 30 % více než v pokračovacím mléku Nutrilon® 2

 
 

NÁVOD K PŘÍPRAVĚ

Jak připravit pokračovací kojenecké mléko Nutrilon Profutura:
1. Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na zadní straně) vlijte do vysterilizované láhve.
2. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.
3. Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na zadní straně).
4. Ihned po uzavření láhve ji důkladně protřepejte 10 sekund ve svislé poloze.
5. Před podáváním ověřte teplotu mléka kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

SKLADOVÁNÍ

Uchování:
Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce).
Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.
Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max. do 25 °C, ne v ledničce).

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Kojení je nejlepší způsob výživy kojenců. Nutrilon® 2 Profutura® je určený pro kojence od uk. 6. měsíce. Má být součástí smíšené a vyvážené stravy, nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců. Není vhodný jako jediný zdroj výživy. Rozhodnutí o zahájení podávaní příkrmů, včetně výjimky z pravidla věku 6 měsíců, by mělo být přijímáno jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy a farmacie a v závislosti na individuálních potřebách kojence. Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Dohlédněte na hygienu prvních zoubků. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení.

Složení

Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, kokosový), bezvodý mléčný tuk (z mléka) 10,8 %, galaktooligosacharidy (z mléka) 8,4 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), fruktooligosacharidy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, rybí olej, syrovátková bílkovina (z mléka), 2'fukosyllaktóza, chlorid draselný, citran draselný, olej z Mortierella alpina, cholin chlorid, citran sodný, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin), chlorid sodný, chlorid hořečnatý, taurin, inositol, síran železnatý, uhličitan vápenatý, L-tryptofán, L-askorban sodný, L-karnitín, síran zinečnatý, cytidin 5´-monofosfát, sodná sůl uridin 5´-monofosfátu, antioxidant (askorbyl palmitát), adenosin 5´-monofosfát, sodná sůl inosin 5´-monofosfátu, DL-a-tokoferyl acetát, nikotínamid, D-pantothenát vápenatý, sodná sůl guanosin 5´-monofosfátu, síran měďnatý, retinyl palmitát, ryboflavín, thiamin hydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová), síran manganatý, seleničitan sodný, fytomenadión, cholekalciferol, D-biotín, retinyl acetát, kyanokobalamín.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 ML MLÉKA

 • ENERGETICKÁ HODNOTA 285 kJ (68 kcal)
 • TUKY 3,2 g (Z TOHO NASYCENÉ MASTNÉ KYSELINY 1,6 g)
 • SACHARIDY 8,1 g, Z TOHO CUKRY 8 g
 • VLÁKNINA 0,6 g
 • MLÉČNÉ BÍLKOVINY 1,4 g
 • SŮL x
 • SODÍK 23 mg

KONTAKT

Potřebujete poradit?
Obraťte se na naši PORADNU

Pondělí – Pátek 8:30-16:00
VOLEJTE ZDARMA:
ČR 800 110 000
www.nutriklub.cz
info@nutriklub.cz

PRODÁVAJÍCÍ 

Nutricia a.s.,
V parku 2294/2,
148 00 Praha 4, ČR

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská mléka, Kojenecká mléka od ukončeného 6. měsíce, Dětská výživa od ukončeného 6. měsíce, Kojenecká mléka od ukončeného 6. měsíce bez lepku
Hmotnost: 0.9 kg
Věk: od ukončeného 6. měsíce
Minimální trvanlivost do: 11.09.2021
Váha obsahu: 800 g
Alergeny: mléko ; ryby ; sója
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Rozumíme mateřskému mléku

Již 40 let jsme nadšenými průkopníky ve výzkumu mateřského mléka. Patentovaná nová generace mlék.

Proč důvěřovat značce Nutrilon?

Složení pokračovacích mlék Nutrilon je inspirováno mateřským mlékem. Nutricia má přes 120 let zkušeností s výživou miminek a malých dětí. Náš zapálený tým s více než 500 vědci a odborníky se již 40 let věnuje výzkumu mateřského mléka a jeho vlivu na vývoj miminek a jejich imunitní systém.

medvidci-nutrilon-1024

 

Začínáte s první lahvičkou?

Máme pro Vás několik užitečných rad:

Zachovejte si trpělivost

Pro miminka není přechod na umělou výživu jednoduchý a občas díky tomu mívají drobné zažívací potíže nebo mléko odmítají. V těchto chvílích je dobré zachovat trpělivost – Vaše děťátko si postupně zvykne na nový typ výživy.

Neměňte typ mléka příliš často

Jak už jsme psali výše, při přechodu na kojenecké mléko se mohou u miminka objevit drobné zažívací potíže. Pokud ale budete zkoušet více kojeneckých mlék v krátkém čase, nemusí se mu ulevit. Zkuste vydržet a podávat miminku vybrané mléko alespoň po dobu jednoho týdne, aby si zažívací systém na novou stravu zvykl.

Poraďte se s pediatrem

V případě potřeby nebo nejasností ohledně přechodu na umělou výživu se vždy obraťte na pediatra, který Vám poskytne odbornou pomoc.

"