Naše mise

Panda je symbolem ochrany přírody a jedním z nejpopulárnějších zvířat na světě. Společnost Savepanda je přesně taková. Naším cílem je šetřit přírodu a zároveň šetřit peníze všech našich zákazníků. 

Zaměřili jsme se na oblast dětské výživy a prodej výrobků, kterým se blíží datum spotřeby nebo jsou jinak nevhodné pro klasický prodej. Pro koncového zákazníka -  maminky, jsou však stále plně využitelné.

Výrobní společnosti kladou velký důraz na efektivitu plánování. Na objem spotřeby má ovšem vliv i spousta neovlivnitelných faktorů. Savepanda prodává výrobky o které běžní prodejci nemají zájem (kratší doba expirace, nevhodný obal, logo jiného prodejce,..) a s velkou pravděpodobností by byly zbytečně zlikvidovány.

 Výrobci dětské výživy se tak stávají našimi partnery v úspěšném boji proti zbytečnému plýtvání. Dobrý obchod však musí být vždy výhodný pro obě strany. Druhou stranou se zde stávají maminky, které za tyto výrobky zaplatí mnohem méně peněz.

V tuto chvíli je náš cíl naplněn … šetři přírodu a svoji peněženku.

uvodni_obrazeksp

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení