Hami 6+ pokračovací kojenecké mléko 1600 g (duopack 2 x 800 g)

638 Kč –47 %
hami 6 pokracovaci kojenecke mleko 1600 g duopack 2 x 800 g 8590340168819
638 Kč –47 % 339 Kč / balení 169,50 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Minimální trvanlivost do: 27.11.2020

S pokračovacím mlékem Hami miminko dostává potřebné živiny, vitamíny a minerály pro jeho správný růst a vývoj 1 a vy můžete společně objevovat svět. Jedinečné složení mléka Hami 6+ v praktickém balení 800 g je kombinací našeho unikátního procesu fermentace Lactofidus, prebiotické vlákniny GOS/FOS a oligosacharidu (HMO – 3´- galaktosyllaktóza) přirozeně se vyskytujícího v mateřském mléce, který pochází z našeho unikátního procesu. A navíc má mléko lahodnou chuť pro malá bříška.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je pro rodiče něco krásnějšího než pohled na spokojené miminko? Když má miminko spokojené bříško, být rodičem je hračka.

S pokračovacím mlékem Hami miminko dostává potřebné živiny, vitamíny a minerály pro jeho správný růst a vývoj a vy můžete společně objevovat svět. Jedinečné složení mléka Hami 6+ v praktickém balení 800 g je kombinací našeho unikátního procesu fermentace Lactofidus, prebiotické vlákniny GOS/FOS a oligosacharidu (HMO – 3´- galaktosyllaktóza) přirozeně se vyskytujícího v mateřském mléce, který pochází z našeho unikátního procesu. A navíc má mléko lahodnou chuť pro malá bříška.
Mléko má složení vhodné pro miminka od ukončeného 6. měsíce do 12. měsíce věku. A co ocení hlavně maminky? Mléko se skvěle rozpouští a nehrudkovatí!

VLASTNOSTI A VÝHODY

A v čem je pokračovací mléko Hami mléko 6+ tak jedinečné?
- Má patentované složení
- Obsahuje potřebné vitamíny** a minerály
- Vyrobeno unikátním procesem fermentace Lactofidus
- Obsahuje prebiotickou vlákninu GOS/FOS
- Obsahuje oligosacharid přirozeně se vyskytující v mateřském mléce 3´GL (HMO – 3´-galaktosyllaktóza), který přináší náš unikátní proces
- Omega 3 (DHA, ALA)**
- Vitamín D**
- Lahodná chuť pro malé bříško

**Obsahuje DHA (kyselinu dokosahexaenovou), ALA (kyselinu alfa-linolenovou) a vitamin D tak jako všechna pokračovací mléka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Víte, že bříško znamená více než jen trávení?

Je zásadní pro celkovou pohodu děťátka, protože má vliv na jeho růst, přirozenou obranyschopnost a také na jeho náladu. Částečně fermentované mléko Hami má jedinečné složení pro malé bříško. Kombinuje unikátní proces výroby Lactofidus, prebiotickou vlákninu GOS/FOS a oligosacharid mateřského mléka 3´GL (3´-galaktosyllaktóza). A navíc skvěle chutná!

ceska-briska-miluji-hami

Hami mléka doporučuje Česká pediatrická společnost!

Jsme pyšní, že Hami mléka doporučují jak maminky, tak Česká pediatrická společnost. Každý nový zážitek začíná spokojeným bříškem a jsme rádi, že u toho můžeme být s vámi.